Roznegliżowane urwisy pod pomnikiem Jana Pawła II

Pozowanie w slipach przez pomnikiem Jana Pawła II to totalna głupota!

 

Pozowanie w slipach przy pomniku papieża Jana Pawła II nie może być nazwane inaczej niż totalny kretynizm! I właśnie kretynami można śmiało nazwać młodzież, która robi z siebie małpy pod pomnikiem Jana Pawła II przy elbląskiej Katedrze

Zdjęcia grupki młodych osób, prawie nago pozujących pod pomnikiem Jana Pawła II przy elbląskiej Katedrze pojawiły się na facebooku. Trudno zgadnąć, czy ta zabawa to idiotyczny żart czy też efekt zażycia dopalaczy?

Jak podkreśla portal elblag24.pl nie wiadomo, kiedy zdjęcie zrobiono, w jakim dniu odbyła się ta „dziwaczna” zabawa grupki młodych ludzi. Jedno jest pewne: nastolatki bawią się przednio i zdają sobie pewnie sprawę, że wywołają szok. Jest wśród nich także dziewczyna, która też świetnie się bawi!

Większość komentujących, także młodych ludzi, jest oburzona taką „zabawą”. Podkreślano, że chociaż nikt nie odmawia młodym ludziom prawa do nawet głupich wybryków, to jednak pozowanie w samych slipkach przy pomniku Jana Pawła II jest, mówiąc wprost, „przegięciem”.

fakt.pl