Bryczka, piknik i żagle… Tak kandydaci walczyli o prezydenturę!

W górach, na wodzie i na grillu – tak wyglądała majówka liderów wyścigu do fotela prezydenckiego. Myli się jednak ten, kto myśli, że w długi weekend kandydaci mieli chwilę oddechu. Mimo malowniczych scenerii na tydzień przed wyborami dalej zabiegali oni o poparcie Polaków.

 

Bronisław Komorowski (63 l.) z 39 proc. poparcia, Andrzej Duda (43 l.) z 25 proc. i Paweł Kukiz (52 l.) z 11 proc. – takim zaufaniem cieszy się według ostatniego sondażu TNS Polska dla “Wiadomości” TVP1 trójka liderów nadchodzących wyborów prezydenckich. Mimo wolnego dla większości Polaków długiego weekendu wszyscy trzej kandydaci walczyli o wyborcze zwycięstwo. Urzędujący prezydent wziął udział w rozpoczęciu sezonu żeglarskiego nad Zalewem Zegrzyńskim. Nie omieszkał tam popisać się umiejętnościami sterowania łodzią. Jego główny konkurent Andrzej Duda odwiedził Zakopane. Na tle Giewontu i w asyście górali, z którymi przyjechał dorożką z Krupówek, kandydat PiS nawoływał do zmiany konstytucji.

Paweł Kukiz z kolei wybrał swojski piknik w Opolskiem, gdzie bez garnituru, przy piwie i kiełbaskach opowiadał mieszkańcom o swoich pomysłach na prezydenturę.

Se.pl

Więcej postów