Panika w Platformie. W kancelarii Kopacz codzienne narady

Platforma Obywatelska chce odzyskać wiarygodność wśród wyborców i szybko przyjąć ustawy o miejscach pracy dla młodych, świadczeniach rodzinnych czy wsparciu innowacyjnych firm.

 

Jak czytamy, w kancelarii premier Ewy Kopacz dochodzi do codziennych narad i spotkań na temat tego, z jaką ofertą PO powinna wyjść do wyborców.

Niektórzy zalecają szybkie odmłodzenie rządu, ale żadne decyzje nie zapadły. Natomiast odmłodzona będzie ekipa, która wypowiada się w imieniu PO w mediach. Ma być więcej Joanny Muchy, Borysa Budki czy Rafała Trzaskowskiego.

Wiele osób w Platformie podkreśla, że PO musi przestać być „partią tłustych kotów” i wrócić do zajmowania się problemami zwykłych Polaków.

Rządzący w trybie pilnym chcą uchwalić ustawy oczekiwane przez wielu wyborców. Chodzi m.in. o rozstrzyganie wątpliwości na korzyść podatnika i dofinansowanie zatrudnienia dla 100 tys. absolwentów. Platforma liczy na odebranie w ten sposób głosów młodych, którzy poparli Pawła Kukiza i Andrzeja Dudę.

wyborcza.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Więcej postów

3 Komentarze

  1. TO ZE S? TO ZBRODNiARZE I TERORYSCI nIE TYLKO NARODU POLSKIEGO -DOWODZI WYROK EUROPEJSKIEGO TRYBUNALU PRAW CZLOWIEKA W SPRAWIE WI?ZNIÓW cia SKaRZONY W TAMTYM ROKU ALE PODTRZMANY PRZEZ WYZSZA IZBE TRYBUNALU !

Komentowanie jest wyłączone.