Dawaj socjal i zdychaj

Rodzina Merah wzbogaciła Francję po wielokroć: jeden syn terrorysta zamordował siedem osób (w tym trójkę dzieci), drugi syn siedzi w areszcie śledczym, córka dołączyła do ISIS w Syrii a ojciec odsiedział 5 lat w więzieniu za handel narkotykami.

 Francja chełpi się na cały świat swoją republiką laicką, która podobno integruje migrantów w duchu republiki (espirit républicain). Oczywiście kordon laicyzmu obowiązuje przede wszystkim znienawidzonych katolików.

Kilka dni temu jeden z wpływowych francuskich masonów, Alain Minc, zaapelował o zawieszenie rozdziału Kościoła i państwa na 5 lat, tak aby państwo mogło finansować meczety dla nowych migrantów.

Szopki bożonarodzeniowe w budynkach publicznych są zakazane ale laickie merostwo Paryża wysyła w świat życzenia z okazji końca Ramadanu.

W tak radosnej laickiej atmosferze muzułmańscy migranci integrują się wzorowo i wzbogacają Francję przykładnie. Na powyższym zdjęciu widzimy panią Souad Merah, Francuzkę algierskiego pochodzenia, modelowo wychowaną przez obcmokiwany francuski laicki i republikański system, która jako samotna matka czworga dzieci pobierała 2500 Euro socjalu a teraz znajduje się w Syrii i walczy po stronie Państwa Islamskiego. Wszczęto wobec niej śledztwo.

Souad Merah miała brata Mohameda Meraha, który w 2012 roku dokonał krwawej rzezi w Tuluzie i okolicach, zabijając 7 osób – młodego rabina, trójkę małych dzieci i trzech młodych żołnierzy francuskiej armii. Kilka osób zostało poważnie rannych, w tym inny żołnierz który jest teraz sparaliżowany.

Souad Merah ma też drugiego brata Abdelkadera Meraha, który został aresztowany w dniu akcji policji na mieszkanie Mohameda Meraha (który został zastrzelony). Abdelkader siedzi w więzieniu z wydłużającą się listą oskarżeń prokuratorskich o wspieranie terroryzmu.

Trzeci brat Souad Merah, Abdelghani, żyje na rencie inwalidzkiej.

Spośród rodzeństwa młodych Merahów pracuje tylko jedna siostra Aicha, jest fryzjerką w Paryżu. Mamusia oczywiście nigdy nie pracowała, przyjechała do Francji w ramach łączenia rodzin migrantów a tatuś miał w sumie 5 żon i zaliczył 5 lat więzienia za handel narkotykami.

Kto podliczy ile kosztowało republikę francuską wzbogacenie jej poprzez rodzinę Merah ? Nie tylko finansowo ale też w czasie spędzonym przez służby bezpieczeństwa na pilnowaniu Merahów oraz w krwi francuskich obywateli, ofiar Mohameda Meraha, przelanej na francuskim gruncie.

Polskie służby nie maja nawet 1/100 możliwości technicznych i kompetencji w śledzeniu islamistów, jakie mają francuskie służby. No ale podobno muzułmańskich migrantów zweryfikuje nam Mossad. Ho, ho !

Skoro tak, to możemy spać spokojnie widząc sukcesy Mossadu na jego własnym gruncie, w Izraelu, który odgrodził się od Arabów wysokim betonowym murem i zapowiedział, że żadnych uchodźców brać nie będzie.

STANISLAS BALCERAS

2 Komentarze

  1. b rak slow na okreslenie sposobu myslenia politykow i europeiczykow ktorzy popieraja schemat panstwa oparty na wyrznieciu wszystkich chrzescijan czy oni sa calkowitym idiotami i mysla ze Polacy sie na to zgodza przeciez to bedzie woina jak im pozwala przyisc do Polski. Polacy to nie wszyscy debile sa wsrod nich tacy co oddadza zycie za wolnosc i znani jestesmy z tego niech rzad nie robi z nas debili co niczego nie roizumieja chcesz byc muzulmanem wyjedzi do arabow bo w Polsce niema miejsca dla tych ktorzy uwazaja ze trzeba nas zabijac co jest powiedziane w ich ksiegach a ktorych niechca sie wyrzec tylko slepy idiota tego nie widzi

Komentowanie jest wyłączone.