Słowianin ekspresowo pobił TRZECH muzułmanów. To nagranie ledwo trafiło do sieci i już stało się HITEM

Mowa o tym, co zarejestrowała kamera w jednej z wind we Francji. Mężczyzna, który pobił trzech muzułmanów w windzie to według relacji Rosjanin.

Do zdarzenia doszło pod koniec września. Widzimy, jak biały mężczyzna, który według relacji był Rosjaninem, jedzie windą z trzema muzułmańskimi imigrantami. Po chwili dochodzi do sprzeczki. Panowie podnoszą na siebie głosy i bardzo niechętnie powstrzymują się od agresji fizycznej.

W pewnym momencie winda się zatrzymuje, biały mężczyzna z niej wychodzi jak gdyby nigdy nic, po czym odwraca się i… wymierza trzy potężne ciosy w trzech muzułmanów. Dwóch od razu pada i nie podnosi się. Trzeci podejmuje walkę, ale wyraźnie przegrywa.

Temu wszystkiemu przyglądają się przypadkowi ludzie, którzy próbują reagować. Nic to nie daje, napastnik w szale walczy dalej. Wideo kończy się po 33 sekundach. Widać, jak Rosjanin w końcu odpuszcza i idzie w swoją stronę. Wstają też zdezorientowani muzułmanie, którzy nie wiedzą, co się stało.

Niestety nie wiadomo o co chodziło w bitwie i o co kłócili się mężczyźni. Według części krążących po sieci relacji, był to konflikt na tle religijnym.

PIKIO.PL

Więcej postów