Szef KE Juncker: Europa POTRZEBUJE kolejne miliony imigrantów z Afryki!

Unia Europejska celowo wywołała największy od dekad kryzys migracyjny i otwarcie ogłasza, że nie ma zamiaru rozwiązywać tego problemu. Zamiast tego wzywa się do dalszego niczym nieograniczonego przyjmowania imigrantów z Afryki. Europa ma być zalewana przez kolejne miliony murzynów!

W trakcie wywiadu dla Deutsche Welle, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker dał nam wyraźnie do zrozumienia, że najazd tzw. uchodźców nie będzie powstrzymywany. Zamiast tego UE chce zwyczajnie zamienić nielegalną imigrację w legalną. Najprawdopodobniej ma to związek z kryzysem demograficznym i wymianą populacji, którą ONZ proponowała już w 2000 roku.

“Wierzę, że jeśli nie zaoferujemy legalnych sposobów na emigrację do Europy, oraz imigrację wewnątrz Europy, będziemy zgubieni. Jeśli ci – którzy, generalnie mówiąc, są biedni i potrzebujący – nie będą mogli więcej dostać się do domu Europy poprzez drzwi frontowe, oni zaczną korzystać z tylnych okien. Musimy stworzyć legalne sposoby na migrację do Europy, a Komisja podała już sugestie. Europa będzie wyraźnie potrzebowała imigracji w nadchodzących dekadach, więc musimy zapewnić tym, którzy chcą przybyć i mogą przybyć ścieżki prawne dla migracji do Europy.” – powiedział Jean-Claude Juncker.

Jeśli wspomniana wymiana populacji nie zakończy się, Europa stanie się jeszcze bardziej kolorowa i wielokulturowa aż dojdzie do sytuacji, w której biali ludzie będą stanowić mniejszość na swoim własnym kontynencie. Ostatecznie Europa stanie się jedynie zlepkiem różnych kultur z Afryki i Azji, natomiast kultura i sztuka białego człowieka zostanie wyparta. Czy nie powinniśmy nazywać tego dobrze zaplanowanym białym ludobójstwem?

Im bardziej Unia Europejska będzie stała za masową imigracją, wyniszczaniem białej rasy i narzucaniem swoich decyzji innym państwom, tym gorzej dla niej samej. Europie Środkowo-Wschodniej nie jest po drodze z UE. Nie pozwólmy, aby Polska była podnóżkiem komunistów z Unii Europejskiej i została zislamizowana!

ZMIANYNAZIEMI.PL

Więcej postów