Brytyjski dziennikarz nokautuje imigranta w samym środku strefy no-go! [WIDEO!]

Brytyjski dziennikarz nokautuje imigranta w samym środku strefy no-go! [WIDEO!]

Tommy Robinson, były szef antyimigranckiej English Defence League, który przebywał w Rzymie służbowo w charakterze dziennikarza, relacjonując przebieg wyborów parlamentarnych we Włoszech, jednym celnym uderzeniem znokautował atakującego go ciemnoskórego imigranta.

– Byłem w Rzymie, żeby relacjonować wybory. Podczas mojego pobytu zobaczyłem, jak relacjonująca na żywo dziennikarka [Francesca Parisella z Matrix Channel – przyp. red.] została zaatakowana przez imigranta z Afryki Północnej. Byłem zszokowany widząc, jak otwarcie ci migranci atakują ekipę mainstreamowych mediów tuż naprzeciw głównej stacji kolejowej. Zdecydowałem, że się tam udam i sam zbadam teren – relacjonował na swojej stronie internetowej, dodając, iż wielu z tych migrantów pije, bije się i stwarza problemy zarówno lokalnej społeczności, jak i turystom.

W pewnym momencie do ekipy filmowej Tommy’ego Robinsona zbliżyła się grupa agresywnych imigrantów, z których jeden groził Robinsonowi śmiercią i już podnosił rękę, żeby go uderzyć, kiedy Robinson jednym ciosem powalił go na ziemię.

ANNA WIEJAK, PRAWY.PL

Więcej postów