Co z Polakami?! Płonie słynny hotel w stolicy, 6 pięter zamieniło się w piekło

Co z Polakami?! Płonie słynny hotel w stolicy, 6 pięter zamieniło się w piekło

To wiadomość z ostatniej chwili. Płonie wielki hotel w samej stolicy. 6 jego pięter dosłownie zamieniło się w piekło. Na razie w mediach nie ma żadnych informacji o rannych, a istnieją poważne podejrzenia, że są tam także Polacy!

Dublin, stolica Irlandii, jest w środku nocy świadkiem potwornego zdarzenia. Płonie słynny Metro Hotel znajdujący się w dzielnicy Ballymun. Służby informują już o 6 piętrach zajętych przez ogień. Trwa szaleńcza walka z żywiołem. Pod hotelem znajduje się mnóstwo ambulansów i jednostek straży pożarnej.

Dublin: Trwa szaleńcza walka z ogniem

Pierwsze informacje o pożarze pojawiły się w mediach przed godziną. Od tamtej chwili ogień dokonał ekspansji na kolejne piętra budynku. Na miejscu znajduje się wiele jednostek straży pożarnej, które próbują ugasić pożar. Nie wiadomo, czy ogień nie uszkodził konstrukcji hotelu.

Nie wiadomo także nic o ofiarach. Zważywszy jednak na to, jak wielu Polaków migruje do Irlandii, można spodziewać się, że nasi rodacy także są lokatorami hotelu. Nie wiadomo jednak, czy Polacy tam są, brak jest obecnie jakichkolwiek oficjalnych informacji o ofiarach. Czekamy na oświadczenia służb dublińskich i polskiego MSZ.

PIKIO.PL

Więcej postów