SZOK! Aborcjonistka: Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe

Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe, zatem nie mają takiej możliwości – wyznała prominentna aborcjonistka związana ze zbrodniczą Planned Parenthood, Leah Torres na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

O skandalu poinformował portal LifeSiteNews. Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach społecznościowych, napisała na jednym z nich, że jeżeli dzieci, które zabija są dostatecznie rozwinięte, aby mieć krtań, przecina najpierw ją, zatem nie krzyczą. Torres usunęła później ten wpis, tłumacząc, iż uczyniła to, ponieważ ją oto proszono, jednakże nie żałuje, że go umieściła, tak jak i nie zamierza przepraszać za swoje praktyki medyczne.

„Usunięcie tego postu było motywowane wyższym dobrem zdrowia reprodukcyjnego” napisała Torres, ponieważ jej przyjaciel „próbuje otworzyć dialog między <<pro-life>> i <<pro-choice>> w Australii”.

Torres pracuje w Utah, w Planned Parenthood. Założyciel Center for Medical Progress David Dalaiden przyznał, że nie prowadził dochodzenia w placówce Planned Parenthood w Utah, „ponieważ ich aborterzy byli jedynymi, którzy naprawdę mnie wystraszyli”.

ŹRÓDŁO: LIFESITENEWS / PRAWY.PL

Więcej postów