Marta Kaczyńska jest w ciąży! Wiemy, kim jest ojciec dziecka

Marta Kaczyńska jest w ciąży! Wiemy, kim jest ojciec dziecka

Co za wiadomość! Marta Kaczyńska (38 l.) jest w ciąży! Według nieoficjalnych informacji z ojcem dziecka, znanym biznesmenem z Trójmiasta, jeszcze w tym roku ma stanąć na ślubnym kobiercu.

Szczęście Marty Kaczyńskiej w pełnym rozkwicie. Córka pary prezydenckiej tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej znalazła je u boku przystojnego biznesmena Piotra Zielińskiego. Z tym uczuciem Marta od dawna się nie kryje. Ale teraz już nikt nie może mieć wątpliwości, że to naprawdę poważny związek. Marta spodziewa się z Piotrem dziecka! Brzuszek ma już naprawdę spory, a mieszkańcy Sopotu mogli się o tym niedawno przekonać podczas długiego spaceru Marty z jej ukochanym. Mimo że dzień był mroźny, bratanica prezesa Kaczyńskiego dumnie kroczyła z rozpiętą kurtką, pod którą trudno zresztą byłoby już ukryć coraz bardziej zaokrąglającą się figurę. Na twarzy Marty malowało się bezgraniczne szczęście, a z ust nie schodził uśmiech. Nic dziwnego. Spełniło się jej wielkie pragnienie.

Od dłuższego czasu marzyła bowiem o powiększeniu rodziny. Marta jest szczęśliwą mamą dwóch córek: 10-letniej Martyny i 14-letniej Ewy. Ich ojcem jest jej drugi mąż Marcin Dubieniecki (38 l.), z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 r. Narodziny trzeciego dziecka odbędą się ponoć w połowie sierpnia, a to oznacza, że bratanica prezesa jest już w czwartym miesiącu ciąży. To zresztą niejedyna szczęśliwa zmiana w życiu bratanicy prezesa. Marta w tym roku po raz trzeci planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Unieważniła już nawet ślub kościelny z pierwszym mężem i zamierza powiedzieć Piotrowi sakramentalne „tak” przed ołtarzem. Nawet stryj Kaczyński dał już Marcie i Piotrowi zielone światło w tej sprawie. Gratulujemy!

SE.PL

Więcej postów