Nauczycielka przykleiła dzieci taśmą do krzeseł. Policja bada sprawę

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednej z małopolskich placówek, gdzie w przedszkolu “Jarzębinka” w Tczewie, nauczycielka zastosowała nietypowe metody wychowawcze. Chodziło o przyklejenie co najmniej dwojga dzieci do krzeseł za pomocą taśmy. Po nagłośnieniu sprawy przez rodziców dzieci, policja rozpoczęła badanie sprawy.

Jak informują rodzice dzieci, taktyka nauczycielki miała pokazać uczniom, że są w stanie wysiedzieć 10 min. bez w jednym miejscu.

Janina Mroczkowska, dyrektorka przedszkola “Jarzębinka” w Tczewie, mówi, że przedszkolanka potwierdziła prawdziwość zarzutów rodziców.

Po tym, gdy jedno z dzieci poinformowało o zaistniałej w przedszkolu sytuacji swoich rodziców, ci niezwłocznie skontaktowali się z placówką. Dyrektorka przedszkola zaaranżowała spotkanie rodziców z nauczycielką, podczas którego potwierdziły się relacje dzieci.

Dyrektorka placówki podkreśla, że w tym momencie oczekuje na ustalenia organów ścigania, jednak przedszkolanka już została ukarana naganą, wpisem do akt oraz czasowym zawieszeniem premii.

Ojciec dziecka powiadomił o sprawie również policję, która bada okoliczności zdarzenia. Jak informuje TVN, sytuację wyjaśnia już również kuratorium.

 Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Onetu, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści 

Źródło: TVN24

FAKT.PL

Więcej postów

1 Komentarz

  1. W domu nie umieją sobie dać rady z rozwydrzonym bachorem to go wysyłają do przedszkola a tam chcą aby ten porąbany malec też właził na głowę przedszkolance.

Komentowanie jest wyłączone.