Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: “PiS się rozpadnie!”. Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

Krzysztof Jackowski jest najbardziej rozpoznawalnym jasnowidzów współczesnej Polski. W audycjach, które prowadzi za pośrednictwem portalu YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami przyszłości. To, co czuje w swoim przeczuciach przekazuje na żywo. Podobnie było w trakcie ostatniego spotkania z fanami. To właśnie wtedy powiedział: “Moim zdaniem PiS się rozpadnie, zrzuci z siebie władzę.” Co jeszcze usłyszeli fani jasnowidza Jackowskiego? Przeczytaj najnowszą przepowiednię.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w serwisie YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. To właśnie nimi dzieli się ze słuchaczami. Nie inaczej było ostatnio, kiedy postanowił zdradzić fanom swoje poczucie przyszłości. To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przestraszyć wiele osób. Część z nich może w ogóle nie dać wiary słowom jasnowidza. Jackowski mówił także o swojej wizji: “Moim zdaniem PiS się rozpadnie, zrzuci z siebie władzę.”

se.pl

13 Komentarze

  1. cierpielismy 6 lat II wojny to moze juz idzie tez wyzwolenie po 6 latach pis i tej czarnej zarazy , bo zauwazcie ze to nie tylko pis i cala ich prawica rzadzi polska ale rzadza razem z klerem i biskupami – i to tak przestrzegaja autonomnie i rozdzial kosciola od panstwa a to jest zapisane w konstytucji i co krycha powiesz na ten temat , tu konstytucja nie obowiazuje

  2. Nie wierzę w przepowiednie, ale inni tak. Dużo ich wśród pislamu. Więc niech pomyślą , że PiS traci siłę, znaczenie i władzę i poszukają sobie innej partii, albo niech nie biorą udziału w wyborach.

Komentowanie jest wyłączone.