Jackowski zapowiada zamach! “Płonie budynek, coś uderzyło”

Jackowski zapowiada zamach! "Płonie budynek, coś uderzyło"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, nazywany polskim Nostradamusem i Babą Wangą w jednym, znów miał mroczną wizję. Ostrzega, że wkrótce rozpęta się na świecie pożar budynku. Będzie to skutek ATAKU!

Znowu mroczne wizje Krzysztofa Jackowskiego. Profeta z Człuchowa podczas transmisji live na YouTube ujrzał mrożącą krew w żyłach przyszłość. Ostrzegł, że gdzieś na świecie wybuchnie pożar dużego budynku, a zdarzenie to będzie miało konsekwencja dla całego świata. Podkreślił, że ta tragedia nie wydarzy się w Polsce.

Wielki pożar budynku. Nowa wizja Jackowskiego
Czy będzie to zamach terrorystyczny? Zdaniem Jackowskiego, będzie można powiedzieć, że nastąpi jakaś forma ataku. Pożar będą pokazywały telewizje na całym świecie, później nastąpią godziny ciszy i ODWET. Zemsta będzie jednak nieadekwatnie silna do tego, co się wydarzyło.

Kiedy dojdzie do tego tragicznego pożaru? Tego polski mistyk nie wie. Być może nastąpi to w tym roku, a być może już w 2022 roku.

Na pewno nie będzie to w Polsce. Płonie duży budynek, ale będą inne straty też. To będzie wyraźne wrażenie pewnego ataku. To będą pokazywać telewizje. Te straty, ten pożar. Potem będzie cisza i odwet. Na początku słaby i symboliczny, a potem drugi bardzo nieadekwatny do tego co wydarzyło się wcześniej – ostrzega Krzysztof Jackowski.

Przypominamy, że niedawno Jackowski zapowiadał tragiczny koniec Morawieckiego, a przy okazji również zapowiedział zawalenie się wielkiego budynku, być może z powodu uderzenia. Miałby to być budynek administracyjny.

W listopadzie nastąpi alert. Stan gotowości. Mamy niedługo połowę października. Dziwne. Wielki budynek gdzieś w świecie się wali. Jakby coś w niego uderzyło. Duży budynek. Może budynek jakieś administracji. W obcym państwie wali się, jakby coś w niego uderzyło i od tego momentu powstaje stan gotowości. Czuję z pana premiera to, że jest zniesmaczony pewnym działaniem, które musi realizować i jest ono poza polityka gospodarczą naszego państwa i UE. Jest premier i są cztery inne osoby w rządzie, które de facto są w tym wiedzą o tym i są zmęczeni tą realizacją – wieszczy Krzysztof Jackowski.

Wielki pożar budynku. Jackowski wieszczy ZAMACH? [WIDEO]

Więcej postów