Lublin: Fatalny wypadek! Wszystko się nagrało. Pięć rozbitych aut! Trzy osoby ranne

niezalezny-dziennik-polityczny

Nagranie momentu groźnego wypadku mrozi krew w żyłach. Do fatalnego zderzenia pojazdów doszło na jednej z głównych ulic Lublina. 19-letni kierowca volkswagena zdecydowanie przesadził z prędkością. W ostatniej chwili próbował się ratować, ale było już za późno. Policja publikuje wstrząsające nagranie ku przestrodze. Bilans wypadku na ul. Kunickiego w Lublinie jest fatalny.

Pięć rozbitych aut i trzy osoby w szpitalu. To efekt przejażdżki młodego, 19-letniego kierowcy volkswagena po ulicach Lublina. Na ul. Kunickiego mężczyzna staranował inne samochody, bo pędził zdecydowanie zbyt szybko. Moment wypadku uchwyciła kamera, a nagranie, które policjanci udostępnili ku przestrodze – mrozi krew w żyłach.

Lublin: Wypadek ul. Kunickiego. 19-latek rozbił pięć aut, trzy osoby ranne

Fatalny wypadek w Lublinie miał miejsce w środowy (2.11) poranek. 19-latek przesadził z prędkością i spowodował mały karambol. Całe to zdarzenie mogło zakończyć się jeszcze bardziej tragicznie. Wszystko się nagrało! Moment feralnego zdarzenia uchwyciły kamery monitoringu, a policjanci opublikowali całe wideo ku przestrodze, by pokazać, jak niewiele trzeba, żeby doszło do tragedii.

– Kierujący samochodem marki Volkswagen nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i nie zdążył zahamować. Mężczyzna, chcąc uniknąć zderzenia z czekającym na światłach fiatem, zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego manewru 19-letni kierujący doprowadził do zderzenia z czterema innymi samochodami. W wyniku wypadku trzy osoby zostały przewiezione do szpitala – informuje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Kierowca VW był trzeźwy, choć z racji wieku pewnie niezbyt doświadczony. W tym przypadku zabrakło jednak przede wszystkim ostrożności. Policja apeluje o więcej rozwagi zwłaszcza teraz, jesienią, gdy warunki pogodowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, a jezdnie dróg często są mokre w wyniku opadów czy opadania mgieł. Uważajcie na siebie!

se.pl

Więcej postów