Soros rzuca 18 mld USD na walkę z Kościołem, Trumpem, Polską i Węgrami!

Nienawidzący chrześcijaństwa i państw narodowych miliarder rzucił do boju najcięższe armaty. Przygotujmy się na zmasowaną ofensywę.

87-letni finansista George Soros przelał ze swojego 23-miliardowego prywatnego majątku 18 mld USD na swoją “dobroczynną” fundację Open Society Foundations – donosi “Wall Street Journal” i “Financial Times”. Oznacza to, że lewackie inicjatywy na całym świecie uzyskały finansowanie na dekady – oceniają eksperci.

W ten sposób z dnia na dzień fundacja Sorosa stała się drugą największą organizacją “charytatywną”, po fundacji Billa Gatesa i jego żony Melindy. Aby uzmysłowić sobie jakie sumy Soros rzucił obecnie do boju wystarczy przypomnieć, że w całej swojej dotychczasowej działalności założona w 1993 r. Open Society Foundations wydała 14 mld USD.

Działa ona na wszystkich kontynentach i zajmuje się “ochroną praw człowieka, edukacją, mediami i wspieraniem rozwoju gospodarczego”. W rzeczywistości wspiera wszystko, co uderza w chrześcijaństwo, tradycyjną rodzinę i istnienie państw narodowych, w tym finansuje działalność agresywnych lewackich organizacji, ruchy LGBT i aborcyjne, islamizację Europy.

Soros na wielką skalę udziela wsparcia masowej imigracji z Bliskiego Wschodu do UE i wzywa do zaprzestania ochrony granic państw europejskich. Na jego celowniku są przede wszystkim Węgry i Polska, a w USA – oczywiście – Donald Trump.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że większość z tych miliardów dolarów, które Soros przelał teraz dla Open Society Foundations, zostanie rozkradziona przez liczne pomniejsze pasożytnicze lewackie fundacyjki i stowarzyszenia oraz przez Demokratów w USA lub wydana na tyle nieefektywnie, że nie przyniesie światu aż tak dużej szkody. Ale kolejne wojny domowe mamy jak w banku.

Nie ulega wątpliwości, że Polska i każdy inny normalny kraj dbający o swoje bezpieczeństwo powinien jak najszybciej – wzorem Węgrów – prawnie zablokować możliwość korzystania z zagranicznych pieniędzy Sorosa przez jakiekolwiek krajowe podmioty. I należy to zrobić natychmiast, jeśli chcemy uniknąć lewackiej Piątej Kolumny w naszym kraju.

REPORTERS.PL

Więcej postów

1 Komentarz

  1. Chyba pora skasować tego jankeskiego “dziadka”. Dość tego złego narobił w całym świecie. Trampek to załatwi. Tak jak to zrobił z Killary, i cioteczka pójdzie siedzieć, za finansowe przekręty w fundacji na długie lata.

Komentowanie jest wyłączone.